Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD)  ve  Artkim Fuarcılık, Aralık 2014'te, Turkcoat Coatings Show Eurasia ve Paintistanbul'un 2016 yılından itibaren tek bir etkinlikte birleşeceğini duyurdu. “Birliğin Gücü” mottosuyla yola çıkan Paintistanbul & Turkcoat, ilk organiasyondan bugüne kadar, Türkiye'nin ve Avrasya'nın en kapsamlı Boya ve Kaplama Sanayi Platformu'nu oluşturmaktadır.

Bu önemli birleşmenin coşkusu ve sektörden gelen yoğun ilgi ile 7.000 m2'nin üzerinde net satış elde edilerek, kısa sürede Paintistanbul & Turkcoat %80 kapasiteye ulaştı ve hem Paintistanbul'un hem de Turkcoat'ın geçmiş etkinliklerinin toplam satış alanını geride bıraktı. Dünyanın dört bir yanından lider firmaları bir araya getirerek önemli iş bağlantılarının kurulmasına öncülük eden “Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcılar Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı” Paintistanbul & Turkcoat’un kapıları, 17-19 Mart 2012 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezinde açılacak. 

Paintistanbul & Turkcoat 2022'de  gerçekleşecek olan verimli konferans programıyla  katılımcılar yeni ürünlerini ve yeni teknolojilerini sunma fırsatını elde edeceklerdir.


Medya Partnerleri
 
Destekleyenler
 
Organizatör
İş Birliği ile