Katılımcı Bilgileri

Neden Katılmalısınız
• Sektörünüzle doğrudan ilişkili firmalarla tanışarak yüz yüze görüşme ve iş bağlantıları sağlama fırsatı yakalayın.
• Ürün kategorilerini ve çözümlerinizi sergileyerek rakiplerinizin bir adım önüne geçin.
• Yeni ticari satış olanakları yaratın.
• Firmanızı iç ve dış pazarlarda tanıtmak ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak için fuar öncesinde, süresince ve sonrasında yürütülen pazarlama çalışmalarından yararlanın.
• Sipariş taleplerine cevap verin.
• Ulusal ve uluslararası pazarda marka bilinirliğinizi artırın.

Fuarın Künyesi
Fuarın tarihi, yeri, resmi açılış saati, brüt ve net sergileme alanı, beklenen katılımcı ve ziyaretçi gibi birçok detaya buradan ulaşabilirsiniz.    

Stand Başvuru Formu
Paintistanbul & Turkcoat 2022 Fuarında Katılımcı olarak yer almak için Stand Başvuru Formunu doldurup bize yollamanız yeterlidir.    

Sponsorluk Seçenekleri
Çeşitli Sponsorluk seçeneklerinden size uygun olanını bulabileceğiniz Sponsorluk Seçenekleri Broşürüne buradan ulaşabilirsiniz.    

Katılımcılar Tarafından Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)
Fuar konferans programında sunum yapmak için ne yapmalıyım? Fuar kurulum ve söküm tarihleri nedir? Fuar katılımcıları için giriş ve çıkış saatleri nelerdir? Başvurular için son tarih ne zaman? Bunlar ve bunlar gibi birçok sorunuzun cevabını buradan bulabilirsiniz.    

Katılımcı Girişi
Paintistanbul & Turkcoat 2020 Fuarı hizmetlerinden yararlanabilmeniz için tarafınıza gönderilen “Kullanıcı Adı ve Şifre” ile burada belirtilen alandan online sisteme giriş yapabilirsiniz.    

Çözüm Ortakları
Fuarda size en iyi hizmeti verebileceğine inandığımız çözüm ortaklarımızın iletişim bilgileri burada yer almaktadır.    

İstanbul Rehberi
İstanbul’da ziyaret edebileceğiniz tarihi mekanlar, eğlence mekanları, fuar alanına yakın bölgede gezilecek yerler, hastaneler, alışveriş merkezleri ve restoranlar, diğer bölgelerde dünya mutfaklarının sunulduğu restoranlar, İstanbul’un genel iklim özellikleri ve IDTM’de yer alan banka ve mağazaları İstanbul Rehberi’nden bulabilirsiniz.    

Konferans Programı
Tüm katılımcılarımızın ücretsiz olarak yeni ürünlerini ve yeni teknolojilerini tanıtabilecekleri Konferans Programı’na rezervasyon yaptırmak için yapmanız gerekenlere buradan ulaşabilirsiniz.    

Otel ve Konaklama
Otel ve konaklama ihtiyaçlarınız için çözüm ortağımızla biletişime geçebilirsiniz.    

Medya Partnerleri
 
Destekleyenler
 
Organizatör
İş Birliği ile