Ziyaretçi Bilgileri

Neden Ziyaret Etmelisiniz
Yeni işbirliklerine kapı açmak, gelişmekte olan sektördeki yatırım fırsatlarını yakalamak, ulusal ve uluslararası uzmanların katılımı ile düzenlenecek Workshop Presentation Programını dinleyebilmek ve çok daha fazlası için sizleri Paintistanbul & Turkcoat 2021 Fuarına davet ediyoruz.    

Fuarın Künyesi
Fuarın tarihi, yeri, resmi açılış saati, brüt ve net sergileme alanı, beklenen katılımcı ve ziyaretçi gibi birçok detaya buradan ulaşabilirsiniz.    

Ziyaretçi Kaydı
Online ziyaretçi formunu doldurarak, fuar alanında kayıt için ayrıca sıra beklemeden, fuarı kolay ve ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.    

Sergilenecek Ürün Grupları
Paintistanbul & Turkcoat 2020 Fuarında, Boya, Mürekkep, Yapıştırıcı, Yapı Kimyasalları, İzolasyon Ürünleri, Boya Hammaddeleri, Mürekkep Hammaddeleri, Yapıştırıcı Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları Hammaddeleri, İzolasyon Ürünleri Hammaddeleri, Boya Uygulama Ekipmanları, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları, Test ve Ölçüm Ekipmanları, Paketleme ve Ambalajlama Sistemleri ve Çevre Koruma ve İş Güvenliği konularında hizmet verem katılımcılarımızla buluşabilirsiniz.    

Ziyaretçi Profili
Boya, Vernik Üreticileri, Mürekkep Üreticileri, Yapıştırıcı Maddeler ve İzolasyon Malzemeleri Üreticileri, Yapı Kimyasalları ve Mastik Üreticileri, Hammadde Üreticileri ve Tedarikçileri, Otomotiv Üreticileri ve Oto Yan Sanayi Ürün Üreticileri, İnşaat ve Mühendislik Şirketleri, Lojistik ve Tedarik Zincir Sağlayıcıları, Mobilya Üreticileri, Ülke Bazında Yabancı Misyon Katılımcıları (Ticari Heyetler), Yapı Marketleri, Nalburlar, Boya Uygulayıcıları, Boya Tüketicileri, Mimarlar, Gemi İnşa Sanayicileri, Beyaz Eşya Üreticileri, Matbaalar ve çok daha fazlası Paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuarında ziyaretçi olarak bulunacaklardır.    

Katılımcı Listesi
Yurt içi ve yurtdışından Paintistanbul & Turkcoat 2020 Fuarına katılan şirketlere ve bu şirketlerle ilgili fuar detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.    

Workshop Presentation Programı
Paintistanbul & Turkcoat Fuarı ile eşzamanlı olarak gerçekleşecek Workshop Presentation Programı sayesinde tüm ziyaretçilerimiz Boya ve Kaplama Sektörleri hakkında yeni gelişmeleri ücretsiz olarak öğrenebilecekler.    

Seyahat Bilgileri
Fuar alanına nasıl gelebilirim? İstanbul’un çeşitli bölgelerinden İstanbul Fuar Merkezi’ne Metrobüs, Metro, Otobüs, Deniz Otobüsü ve kendi aracınızla nasıl gelebileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.    

Neden İstanbul
Paintistanbul & Turkcoat 2020 Fuarının düzenleneceği yerin neden İstanbul olarak seçildiğini merak edenler, gerekli detaylara buradan ulaşabilirler.    

İstanbul Rehberi
İstanbul’da ziyaret edebileceğiniz tarihi mekanlar, eğlence mekanları, fuar alanına yakın bölgede gezilecek yerler, hastaneler, alışveriş merkezleri ve restoranlar, diğer bölgelerde dünya mutfaklarının sunulduğu restoranlar, İstanbul’un genel iklim özellikleri ve IDTM’de yer alan banka ve mağazaları İstanbul Rehberi’nden bulabilirsiniz.    

Ziyaretçiler Tarafından Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)
Ziyaretçi Kaydımı nasıl yapabilirim? Fuar giriş ücreti nedir? Fuarın Ziyaret Saatleri Neler? Workshop Seminerleri'ne katılmak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu? Bunlar ve bunlar gibi birçok sorunuz cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.    

Otel ve Konaklama
Otel ve konaklama ihtiyaçlarınız için çözüm ortağımızla biletişime geçebilirsiniz.    

Medya Partnerleri
 
Destekleyenler
 
Organizatör
İş Birliği ile